Dystrybucja Więcej informacji
Wybierz sprzęt
Linear5

Lightweight
Ultra
Compact
Active
System

Kolejna Generacja

W parę miesięcy po premierze w 1998, oryginalny system L.U.C.A.S zapoczątkował morze zmian na rynku kompaktowych systemów nagłośnieniowych. Wyjątkowa głębia oraz szczegółowość przy każdej głośności połączone z łatwością transportu i prostotą obsługi uczyniły z niego prekursora dla całej rodziny produktów L.U.C.A.S. W rzeczywistości stworzył on nową kategorię produktów, która odesłała wiele małych, konwencjonalnych aparatur na zasłużony odpoczynek.

Najnowsza generacja wynosi najlepsze cechy poprzedników na wyżyny dodając kolejne nowatorskie technologie. Nowe L.U.C.A.S'y są jeszcze wydajniejsze, lżejsze i mniejsze, a wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnych, cyfrowych technologii i neodymowych głośników.

L.U.C.A.S Alpha jest najnowszym dzieckiem spod skrzydeł HK Audio. Jest on pierwszym systemem L.U.C.A.S zaprojektowanym specjalnie dla dużych zespołów oraz DJ'ów muzyki technologicznej.

Nieważne czy jesteś DJ'em, mobilnym muzykiem czy prowadzisz kapelę, jeden z pięciu systemów L.U.C.A.S spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Najwyższa jakość dźwięku oraz spokój, że podjąłeś słuszną decyzję - tego możesz oczekiwać od każdego z nich.

Lucas Smart
  • Lucas Smart
  • Lucas Smart
  • Lucas Smart
  • Lucas Smart
  • Lucas Smart
  • Lucas Smart
  • Lucas Smart
  • Lucas Smart

Lucas Smart

Potężny drobiazg

"Gdzie schowałeś inne kolumny?" - takich pytań możesz się spodziewać używając systemu L.U.C.A.S Smart. Nigdy wcześniej tak mocny dźwięk nie został upakowany w tak małych kolumnach. Szukasz efektywnego, kompaktowego systemu z transportem którego z łatwością poradzi sobie jedna osoba? W takim razie system L.U.C.A.S Smart, który jest zminiaturyzowaną wersją sławengo systemu L.U.C.A.S, zaprojektowany jest specjalnie dla Ciebie.

System L.U.C.A.S Smart napędzany jest wzmacniaczem cyfrowym o mocy 250 W RMS dla 10" subwoofera. Do tego dołączane są dwie studyjnej jakości satelity o mocy 80W każda, oferujące niezwykle wierne odwzorowanie dźwięku.

Pliki do pobrania